Вебінар 01 жовтня, 18:00

"Стрептококи групи В: здоров’я матері та дитини"

Неонатальний сепсис — проблема, з якою зіштовхуються лікарі в усьому світі. У 30-60% випадків причиною є стрептококова інфекція групи В.

В Україні рутинно не проводиться діагностика вагітних на стрептокок групи В. Чому так і чи виправдано обстеження всіх вагітних на цю інфекцію? Як убезпечити малюка, якщо у матері таки виявлено стрептокок?

Долучайтесь до обговорення проблеми з міждисциплінарною командою — інфекціоністом, акушер-гінекологом та неонатологом. Отримайте доказову інформацію, що допоможе зберегти здоров’я пацієнтів!

 

У програмі:

 

- Стрептококи групи В — найбільш часта причина неонатального сепсису

- Чинники ризику для здоров’я дитини під час вагітності та в пологах

- Вагітність і стрептокок групи В — що робимо не так?

- Діагностика стрептококової інфекції групи В — що дозволяє швидко встановити діагноз?

- Профілактичні стратегії у світі для зменшення тягаря стрептококової інфекції групи В

- Антибіотикопрофілактика та антибіотикорезистентність

- Що можемо змінити в українських реаліях?

 

Спікери вебінару:

Алла Волоха

Д. мед. н., професор, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика

 

реєстрація Завершена

Олена Костюк

Лікар-неонатолог, експертка з грудного вигодовування, кандитат медичних наук, доцент кафедри неонатології НМАПО ім. П. Л. Шупика

Леся Жабіцька

к.мед.н., асистент кафедри акушерства і гінекології №1 НМУ ім. О. О. Богомольця, акушер-гінеколог

 

Леся Жабіцька

Кандидат медичних наук, асистент кафедри акушерства і гінекології №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Лікар акушер-гінеколог, Перинатальний центр м. Києва

 

Оплатити вартість вебінару (220 грн) можна через кнопку "Оплатити участь", що нижче. Після оплати система LiqPay покаже вам номер вашего платежу - ID. Введіть цей номер у відповідне поле анкети, що розташована нижче, - так ми знатимемо, що саме ви здійснили платіж.

 

 

Після оплати заповніть анкету. Якщо оплата здійснена через LiqPay, то вкажіть у полі ID оплати. Якщо оплата здійснена через переказ на картку чи рахунок, у полі для ID зазнчте час оплати і останні дві цифри картки, з якої здійснювалисась оплата.

Якщо Ви не встигли оплатити участь в он-лайн заході, то у Вас є можливість придбати запис вебінару. Для цього-оплатіть, будь ласка, вказану вартість та уважно заповніть форму нижче.