Вебінар 02 жовтня

"Аутизм у практиці лікаря"

Рання діагностика аутизму дає шанс діткам на вчасне надання допомоги та відповідне навчання — а саме це дозволить їм у майбутньому вести повноцінне якісне життя.

Саме фахівці первинної ланки, які найчастіше бачать на прийомі дитину, можуть найпершими запідозрити розлади аутистичного спектру у дитини. Тож пропонуємо вам долучитись до вебінару, який допоможе дізнатися більше про аутизм, його прояви та діагностику.

 

Спікери вебінару:

Наталія Савонова

педіатр, завідувачка Медичного центру “Дитинологія особливого розвитку. Добробут“.

реєстрація завершена

Оплатити вартість вебінару (160 грн) можна через кнопку "Оплатити участь", що нижче. Після оплати система LiqPay покаже вам номер вашего платежу - ID. Введіть цей номер у відповідне поле анкети, що розташована нижче, - так ми знатимемо, що саме ви здійснили платіж.

 

 

 

Після оплати заповніть анкету. Якщо оплата здійснена через LiqPay, то вкажіть у полі ID оплати. Якщо оплата здійснена через переказ на картку чи рахунок, у полі для ID зазнчте час оплати і останні дві цифри картки, з якої здійснювалисась оплата.

 

Анастасія Бабляк

Педіатр, психіатр дитячий.

Програма вебінару

 

- Що таке розлад аутистичного спектру та чому зветься спектром
- Чому раннє виявлення є важливим
- Основні прояви РАС у немовлят, дітей молодшого віку та дошкільників (Червоні прапорці)
- Які є сильні сторони та труднощі у навчанні
- Що таке Theory of Mind?
- Діагностичні критерії РАС
- Як сенсорні труднощі співвідносяться з емоційними та поведінковими реакціями

Якщо Ви не встигли оплатити участь в он-лайн заході, то у Вас є можливість придбати запис вебінару. Для цього-оплатіть, будь ласка, вказану вартість та уважно заповніть форму нижче.