Вебінар 11 серпня, 18:00

"Вторинні імунодефіцити, постановка діагнозу – виправдання безуспішного лікування чи шанс на одужання?"

11 серпня розглядаємо непросту тему вторинних імунодефіцитів (ВІД).

 

Цього разу на вас очікує нестандартний формат — усі питання розглядатимуться на прикладі клінічного випадку.

 

Основні питання, що будуть розглядатися:

- Що може скомпрементувати нормально сформовану імунну   систему (причини ВІД)?

- Коли у лікаря виникає думка про можливий ВІД?

- Тактика лікаря – стимулювати імунітет або шукати імунодефіцит асоційованого збудника (опортуністичну інфекцію)?

- Розбір питань та помилок лікарів на прикладі історії хвороби з летальним наслідком, матеріали якої потрапили на судово-медичну експертизу.

 

Вартість участі - 160 грн.

 

Після вебінару протягом трьох днів сертифікати надійдуть учасникам на електронну адресу, вказану при реєстрації. Відповідно до Наказу МОЗ № 466, за 2 години онлайн освіти передбачається нарахування 1 балу для БПР.

Спікери вебінару:

Людмила Чернишова

Президент Всеукраїнської асоціації дитячої імунології, Голова правління, д.мед.н., професор кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика, Заслужений лікар України

Науковий партнер вебінарів — Всеукраїнська асоціація дитячої імунології

реєстрація завершена

Оплатити вартість вебінару (160 грн) можна через кнопку "Оплатити участь", що нижче. Після оплати система LiqPay покаже вам номер вашего платежу - ID. Введіть цей номер у відповідне поле анкети, що розташована нижче, - так ми знатимемо, що саме ви здійснили платіж.

 

 

Після оплати заповніть анкету. Якщо оплата здійснена через LiqPay, то вкажіть у полі ID оплати. Якщо оплата здійснена через переказ на картку чи рахунок, у полі для ID зазнчте час оплати і останні дві цифри картки, з якої здійснювалисась оплата.

Якщо Ви не встигли оплатити участь в он-лайн заході, то у Вас є можливість придбати запис вебінару. Для цього-оплатіть, будь ласка, вказану вартість та уважно заповніть форму нижче.