Вебінар 12 серпня, 18:00

"Висипки у дітей (частина ІІ).

Бактеріальні, грибкові та неінфекційні

 плямисто-папульозні висипки"

На численні прохання готуємо для вас цикл вебінарів по висипкам у дітей. Тема здається простою, але причин виникнення висипок багато.

Цикл передбачає охоплення тем вірусних, грибкових, неінфекційних плямисто-папульозних висипок, везикуло-бульозних висипок, а також геморагічні висипки.

 

У програмі частини ІІ:

  • Основні причини і механізми виникнення
  • Диференційна діагностика висипок
  • Коли бити на сполох лікарю?
  • Розбір клінічних випадків

 

Вартість участі в одному вебінарі - 160 грн.

Вартість участі у трьох вебінарах - 420 грн (замість 480 грн).

 

 

Після вебінару протягом трьох днів сертифікати надійдуть учасникам на електронну адресу, вказану при реєстрації. Відповідно до Наказу МОЗ № 466, за 2 години онлайн освіти передбачається нарахування 1 балу для БПР.

Спікери вебінару:

Анастасія Бондаренко

Д. мед. н., професор кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика

Науковий партнер вебінарів — Всеукраїнська асоціація дитячої імунології

реєстрація завершена

Оплатити вартість вебінару (160 грн) можна через кнопку "Оплатити участь", що нижче. Після оплати система LiqPay покаже вам номер вашего платежу - ID. Введіть цей номер у відповідне поле анкети, що розташована нижче, - так ми знатимемо, що саме ви здійснили платіж.

 

 

Після оплати заповніть анкету. Якщо оплата здійснена через LiqPay, то вкажіть у полі ID оплати. Якщо оплата здійснена через переказ на картку чи рахунок, у полі для ID зазнчте час оплати і останні дві цифри картки, з якої здійснювалисась оплата.

Якщо Ви не встигли оплатити участь в он-лайн заході, то у Вас є можливість придбати запис вебінару. Для цього-оплатіть, будь ласка, вказану вартість та уважно заповніть форму нижче.